Ohlasy 

Návštěva pražského primátora

Na konci ledna nás navštívil pražský primátor RNDr. Tomáš Hudeček PhD. Videozáznam TV Noe z této návštěvy můžete shlédnout zde

Dívčí katolická střední škola v hlavní zpravodajské relaci ČT1

O naší škole a pečovatelské službě informovala rovněž ČT1 v hlavním zpravodajství. Záznam spustíte zde.

Ohlasy na naši školu

Absolventka rekvalifikačního kurzu Pečovatelka:

Děkuji z celého srdce za to, co jste mě naučili. Právě jsem zachránila život své zubní lékařce. Seděla jsem v křesle a paní doktorka začala najednou couvat, padala a hrozně křičela. Pak ztichla, přestala dýchat a měla křeče. Byla tam sestra, která hrozně zmatkovala a nemohla se dovolat na 155. Nevím jak mi to vše naskočilo. Nejprve 112, pak jsem vytáhla jazyk a ona začala dýchat. Uložila jsem jí do stabilozované polohy. Lékařka z RZP mě chválila. Prý jsem jí zachránila život. Akorát ty zuby nemám hotové. Ještě jednou vám všem moc děkuji. Jste opravdu skvělá škola.

Absolventka rekvalifikačního kurzu Pracovník v sociálních službách:

Dobrý den, vážený pane magistře, dne 19.května jsem ve Vaší škole ukončila rekvalifikační kurz složením závěrečných zkoušek a od 1.června pracuji jako ošetřovatelka v Domově sv.Karla Boromejského v Řepích.Třebaže práce není jednoduchá, moc se mi líbí,vykonávám ji ráda a přináší mi uspokojení.Musím konstatovat, že kurz mě velmi dobře vybavil jak teoretickými znalostmi tak i praktickými dovednostmi. I kdybych se po čase vrátila ke své původní profesi učitelky, rozhodně nikdy nebudu litovat času stráveného ve Vaší škole a jsem přesvědčena, že práci ošetřovatelky budu vykonávat aspoň jako dobrovolnice. Díky patří Vám i Vašemu pedagogickému sboru.